Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Drzwi Otwarte w „Jedynce”

Były zabawy, zwiedzanie sal i prezenty. Wczoraj w Przedszkolu nr 1 w Słupcy odbyły się Drzwi Otwarte dla przyszłych przedszkolaków i ich rodziców.

Od blisko tygodnia w Słupcy trwa rekrutacja do miejskich przedszkoli. Rodzice mają do wyboru trzy publiczne placówki, więc konkurencja nie jest mała. Aby pomóc w podjęciu trudnej decyzji i przekonać do wyboru konkretnej oferty, przedszkola otwierają swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych. Po Jarzębince i Misiu tym razem przyszedł czas na Drzwi Otwarte w popularnej „Jedynce”.

Przez trzy godziny akcji, przedszkole odwiedziło około 40 osób. W tym czasie maluchy mogły pobawić się wspólnie z nauczycielkami, zwiedzić placówkę, a rodzice dowiedzieć się najważniejszych rzeczy dotyczących oferty przedszkola.

Przedszkole nr 1 jest jedyną tego typu placówką w mieście, która posiada oddział integracyjny. Na nowy rok szkolny przedszkole ma do dyspozycji 75 miejsc dla przyszłych podopiecznych. Pierwszy etap rekrutacji zakończy się 20 marca. Do tego czasu rodzice mają czas na składanie wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola. Listy przyjętych i nieprzyjętych ogłoszone zostaną 31 marca.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz