Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Duże kolejki, zagubione i opóźnione przesyłki. Radna pyta o pracę poczty w Strzałkowie.

Temat funkcjonowania placówki Poczty Polskiej w Strzałkowie poruszyła podczas sesji radna, Ewa Radecka.

-Mieszkańcy bardzo o to proszą, zgłaszają, że jest tylko jedna pani, osobiście sprawdziłam, tylko jeden pracownik.

Są wielkie kolejki. Ciągle tam jest dużo ludzi, ta pani jest jedna sama nie przerobi wszystkiego.

I jeszcze jedna sprawa. Usprawnić pracę listonoszy, bo naprawdę dużo rzeczy ginie, albo przychodzą bardzo późno.

Jest to męczące. Czy jest tak możliwość żeby zając się tą sprawą? Bardzo o to w imieniu swoim i mieszkańców proszę-mówiła radna.

5 odpowiedzi

  1. To że ta pani jest sama to nie jej wina tylko samego zakładu pracy a to że listonosze nie ogarniają wynika z słabego a nawet bym powiedziała złego zarządzania ich bezpośredniego przełożonego który jest w Słupcy i nie tylko Strzałkowa się tyczy bo i w gminie Słupca jest źle rozłozona kadra listonoszy. Jaki szef taka organizacja.

    1. Pomijając fakt, że listonosze nie znają ulic w Strzałkowie i od pół roku dostajemy pocztę ludzi mieszkających ulicę obok (mimo zgłoszenia listonoszowi)

      1. Jeszcze należy poruszyć zmiany godzin pracy w teorii i praktyce. W internecie podane godziny pracy są inne jak na drzwiach poczty.

  2. Cała Polska ma z tym problem .Kto by pracował za tak mała pieniądze 3450 zł brutto śmiech na sali .A praca w czynię społecznym była w PRL. Do puki to się nie zmieni będzie jeszcze gorzej. Załoga jest coraz starsza a młodych brak .Politycy walczą o swój byt a taka spółka upada.

  3. Szkoda tylko że nikt z radnych Gminy Strzałkowo nie porusza na sesjach fatalnego stanu dróg gminnych po ostatniej zimie – dziura na dziurze a tu niedługo już koniec wiosny !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *