Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Duże zainteresowanie bibliotecznymi konkursami

W ramach obchodów Tygodnia Bibliotek 2024 pod hasłem „Biblioteka – miejsce na czasie” słupecka biblioteka podsumowała konkursy, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestników.

– Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział i podzielili się swoimi talentami z nami! Konkurs plastyczny „Śladami ulubionego bohatera” skierowany do uczniów z klas I-III szkół podstawowych przyniósł wiele wspaniałych dzieł. Oto nasi zwycięzcy: I miejsce: Szymon Kanapa, II miejsce: Kacper Góreczny, III miejsce: Hanna Górczyńska.

Konkurs literacko-plastyczny „Biblioteczna przygoda” adresowany do uczniów z klas IV-VIII szkół podstawowych zaskoczył nas bogactwem wyobraźni i kreatywności. Gratulacje dla: I miejsce: Katarzyna Zastawa, II miejsce: Sofiia Fedina

W konkursie literackim „Podziel się inspiracją”, w którym uczestniczyli uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz osoby dorosłe, teksty były pełne głębi i pasji do pisania. Zwycięzcy to: I miejsce: Zuzanna Kujawa, I miejsce: Lidia Prus, II miejsce: Maja Filipiak.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom! Wasza twórczość sprawiła nam ogromną radość i zainspirowała nas do dalszej pracy na rzecz promocji czytelnictwa i kultury. Dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnych bibliotecznych wyzwań i projektów! – czytamy na stronie biblioteki.

 

 

FOTO: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Słupcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *