Duże zainteresowanie słupeckim lodowiskiem

Pierwsze statystyki dotyczące korzystania z nowego obiektu podał Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy.

O jego otwarciu pisaliśmy TUTAJ. -Za nami pierwszy tydzień naprawdę udanego funkcjonowania lodowiska. Poziom zadowolenia z możliwości korzystania z lodowiska najlepiej potwierdzają liczby.

W dniu otwarcia z lodowiska skorzystało 300 amatorów łyżew, a do dnia wczorajszego było to już 1400 osób. Nie mając niestety wpływu na warunki atmosferyczne, zostaliśmy zmuszeni do tymczasowego zamknięcia obiektu.

Niesprzyjające warunki pogodowe, tj. zbyt wysoka temperatura oraz opady deszczu, uniemożliwiają utrzymanie tafli lodowiska w stanie zapewniającym bezpieczeństwo użytkowników. Obiecujemy, że jak tylko pogoda się poprawi pozwalając na bezpieczne użytkowanie lodowiska, ponownie będzie ono otwarte .

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy o wyrozumiałość – informuje burmistrz, Jacek Szczap. Na początku roku wypożyczalnia obiektu ma też zostać wyposażona w kaski.

 

 

Lodowisko w Słupcy otwarte!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *