Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Dwa wypadki na objazdowej

Do niebezpiecznych zdarzeń drogowych doszło ostatnio na ulicy Objazdowej w Słupcy.

Zdarzenia miały miejsce 11 maja w godzinach popołudniowych. Najpierw o 13:11. do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Słupcy wpłynęło zgłoszenie, że zderzyły się samochody osobowe Audi A6 oraz Peugeot, którymi jechało 6 osób. Na miejsce dojechały zastępy strażackie z JRG PSP ze Słupcy. Jednej osobie udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy.

O godzinie 14.37 doszło z kolei do wypadku samochodu ciężarowego Volvo z osobowym autem tej samej marki. Dwie osoby biorące udział w wypadku znajdowały się poza pojazdami pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego.W obydwu przypadkach strażacy z JRG PSP ze Słupcy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odłączyli zasilanie w autach. W końcowej fazie akcji dokonali neutralizacji wyciekłych płynów eksploatacyjnych.

TEKST/FOTO: Dariusz Różański/ Twoja Słupca.pl/ KP PSP Słupca

Jedna odpowiedź

  1. Jakoś mnie to nie dziwi , policja zamiast kierować ruchem na tym skrzyżowaniu ( ruch wahadłowy , wyłączona sygnalizacja świetlna ) to pozostawiła kierowców samym sobie. A wyjeżdżając od strony ul . Kościelnej przez światła , przy zakorkowanym pasie na ul. Objazdowej , nie było widać czy coś jedzie drugim pasem. To i tak dobrze , że były tylko 2 wypadki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *