Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Dwa złota, dwa srebra i Mistrzostwo Polski dla mieszkanki Zagórowa

Bardzo udanie sezon startów w zawodach kulturystycznych rozpoczęła mieszkanka Zagórowa, Urszula Stałowska.

Na początku kwietnia spróbowała swoich sił w wydarzeniu Federacji WBFFWFF Poland. Tam w debiutach zdobyła złoty medal w kategorii Bikini Model i srebro w kategorii Bikini Masters.

Dodatkowo sięgnęła po złoto w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Bikini Model i srebro w Pucharze Świata World Cup GPA.

Zaraz potem zawodniczka wybrała się do Siedlec. Tam w Federacji IBFF&WPF Victory Cup Bodybuilding & Fitness wygrała Mistrzostwo Polski w kategorii Bikini Model.

-Były to moje pierwsze starty. Kiedyś przygotowania przerwałam ze względu na pandemię. Trenowała do nich 18 miesięcy, choć na siłowni ćwiczę kilka dobrych lat.

Zostałam przygotowana profesjonalnie przez swoich trenerów. Wiadomo rygor i wyrzeczenia, posiłki, treningi ciężkie, masa, redukcja suplementacja, codzienne aeroby to styl życia ostatnich miesięcy.

Do tego nauka pozowania, która jest najtrudniejsza w tym wszystkim. Oprócz tego pracuję zawodowo mam dom rodzinę, dziecko i trzeba było dawać radę. Mimo tego kocham swoją pasję.

W najbliższą niedzielę startuje jeszcze w Łodzi w Ferreracji PCA. Następne starty planuje na jesień i później na wiosnę- relacjonuje zawodniczka.

Osiągniętych już sukcesów gratulujemy i życzymy kolejnych.

 

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *