Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Dwa zwycięstwa i porażka

Wyjątkowo w środku tygodnia mecze ligowe rozegrali juniorzy i trampkarze ze Słupcy oraz Zagórowa. 

Jako pierwsi swoich rywali podejmowali podopieczni Jacka Przydrygi, czyli juniorzy ZKS MOS Zagorów, którzy na boisku przy miejscowym ZSP mierzyli się z Sokołem Kleczew. Goście od początku chcieli udowodnić, że nie przypadkiem są liderem swoich  zmagań co udokumentowali szybko strzelonymi bramkami. W 15 minucie ZKS MOS przegrywał już 0:2 i mimo że chwilę po przerwie gospodarzom udało się doprowadzić do remisu, a Sokół kończył mecz w dziesięciu,  to ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 4:2. Gole dla gospodarzy zdobyli Patryk Borowski i Eryk Kopaczewski.

Wczoraj również o 11:00 swój mecz rozpoczęli trampkarze młodsi SKP MOS, którzy na własnym boisku podejmowali Tur 1921 Turek. Wynik spotkania już w trzeciej minucie otworzyli goście i wykorzystując błąd słupeckich obrońców skutecznie rozwiązali sytuację sam na sam z bramkarzem. Od tego momentu słupcznie przejęli inicjatywę, ale nie potrafili potwierdzić swej przewagi zdobyciem bramki. Dopiero na dwie minuty przed końcem pierwszej części spotkania Dawid Kinalski ,wykorzystując długie podanie Michała Dreczkowskiego doprowadził do remisu. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. SKP MOS mimo przewagi nadal miało problem z wykończeniem akcji. Tur groźnie kontratakował i po jednej z takich akcji zakończonej faulem Dreczkowskiego sędzia był zmuszony podyktować rzut karny. Świetna interwencja Sebastiana Dudzinskiego uchroniła SKP MOS od utraty drugiej bramki. Chwilę później po rzucie rożnym wykonywanym przez Konrada Srokę, bramkę dla słupczan zdobył Dawid Łukasiewicz i mimo nerwowej końcówki, trzy punkty pozostały w Słupcy. Po spotkaniu rozmawialiśmy z trenerem Wojciechem Henke.

 

 

Dwie godziny później niż ich młodsi koledzy swoje wyjazdowe spotkanie rozpoczęli juniorzy młodsi SKP MOS. Zespół prowadzony przez Michała Walerczyka zmierzył się w Wilczynie z tamtejszymi Wilkami. Mecz zakończył się zwycięstwem słupeckiego zespołu 0:1, a bramka na wagę trzech punktów padła już w 30 sekundzie spotkania, kiedy to dośrodkowanie Wojciecha Dropa precyzyjnie wykończył Adam Jaszczak.

Junior młodszy

ZKS MOS Zagórów-Sokół Kleczew 4:2

Wilki Wilczyn-SKP MOS Słupca 0:1

Trampkarz młodszy

SKP MOS Słupca-Tur 1921 Turek 2:1

TEKST: MOS Słupca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *