Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Dwie wygrane na początek

Drużyna STK Grom powróciła na na parkiety Kutnowskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.

Mimo mocno okrojonego składu zespół przywiózł dwa cenne zwycięstwa-Pierwszy mecz zagraliśmy z drużyną z Izbicy Kujawskiej. Ten zespół był dla nas nowym przeciwnikiem. Można powiedzieć, że mecz poszedł koncertowo. Przewaga zdobyta od początku była sukcesywnie powiększana by ostatecznie wygrać 91:54

Drugi pojedynek to starcie z dobrze znanymi nam z poprzedniego sezonu zespołem Avatarów z Kutna. Po kolejnym bardzo dobrym początku i zdobyciu przewagi z kontrataków oraz celnym rzutom trzypunktowym w trzeciej kwarcie nastąpił kryzys. Nagłe straty i pozostawienie zbyt dużo miejsca rywalom to była dla nich cudowna zachęta.

Przewaga 28 punktowa zmalała do kilku oczek, ale pod koniec meczu grę na swoje barki wziął najlepszy strzelec tego spotkania Andrzej Kobiela i kilkoma seriami punktowymi nie pozostawił Avatorom złudzeń. Ostatecznie wygraliśmy 71:63 Na uwagę zasługuje też postawa Sebastiana Kujawy, który błyszczał w obronie i zaliczył po kilka przechwytów w każdym z meczów-relacjonuje przebieg spotkań Krzysztof Filipiak. Groma zagrał w składzie:Andrzej Kobiela, Daniel Tkaczyk, Dominik Tkaczyk, Krystian Wawrzyniak, Sebastian Kujawa oraz Michał Rogowski.

Po dwóch kolejkach nasza drużyna zajmuje drugie miejsce i ustępuje liderowi Vikings Medest tylko stosunkiem małych punktów.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz