Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Dwóch piratów straciło prawo jazdy

16 września w całym kraju w godzinach od 6.00 do 22.00 prowadzone były przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego działania ukierunkowane na egzekwowanie od kierujących pojazdami przepisów ruchu drogowego, ze szczególnym uwzględnieniem przestrzegania obowiązujących ograniczeń prędkości.

W powiecie słupeckim w trakcji trwania akcji związanej z obchodami #ROADPOL Safety Days dwóch piratów drogowych straciło prawo jazdy.

Zbyt ciężką nogę miał wczoraj kierowca BMW, który w Kamieniu gm. Słupca pędził w terenie zabudowanym z prędkością 111 km/h.

Nieco mniejszym wynikiem mógł „poszczycić się” kierowca Mitsubishi, który w Lądku dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym przekroczył o 54 km/h. Policjanci zatrzymali prawa jazdy obu mężczyzn, nałożyli na nich grzywny za popełnione wykroczenia drogowe oraz dopisali punkty karne na ich kontach. Smuci tylko fakt, że sprawcy wykroczeń to mieszkańcy naszego powiatu (nawet gmin, na terenie których zostali zatrzymani do kontroli) i musieli sobie zdawać sprawę, że jadą przez teren zabudowany. Mimo to, nie przyszło im do głowy aby zwolnić.


Najnowsze komentarze
  • Brawo!!!…Szkoda ze tak malo tych kontroli.

  • Współczuję kierowcą

Dodaj komentarz