Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Dyrektor wybrany jednogłośnie

Dariusz Mielcarek przez kolejną kadencję będzie pełnił funkcję dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego. W konkursie na to stanowisko przeprowadzonym dziś w słupeckim Starostwie uzyskał maksymalną liczbę głosów.

O stanowisko ubiegał się tylko dotychczasowy dyrektor, który jednak zgodnie z przepisami musiał przejść całą procedurę konkursową. W siedmioosobowej komisji za wyborem na kolejną kadencję Mielcarka pozytywnie zagłosowali wszyscy. Dariusz Mielcarek dyrektorem MOS-u jest od 1999 roku. Jak twierdzi przez ten czas udało mu się z sukcesem realizować założoną koncepcję działalności Ośrodka.

 

 

W tym czasie MOS wprowadził również wiele imprez o zasięgu powiatowym i nie tylko. Gala Sportu, turnieje piłki nożnej, Mini Mistrzostwa Świata i Europy w Piłce Nożnej ,czy też Turniej Plażowej Piłki Siatkowej w Przybrodzinie. Jak będzie wyglądała kolejna kadencja?

 

 

Jak dodaje dyrektor MOS chce także kontynuować udział swoich wychowanków w zespołowych rozgrywkach ligowych. W planach jest również powołanie Rady Rodziców i Samorządu Wychowanków, organów które mogłby decydować o swoich sprawach związanych z funkcjonowaniem Ośrodka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *