Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Działo się na Dniach Strzałkowa!

XXII Dni Strzałkowa za nami. Niekwestionowaną gwiazdą imprezy był Czadoman, którego koncert przyciągnął do Strzałkowa tłumy.

Obchody Dni Strzałkowa tradycyjnie podzielone zostały na dwie części. W sobotę impreza upłynęła pod znakiem sportu, o czym pisaliśmy już tutaj. Kulminacją święta gminy była jednak niedziela. Najpierw, w kościele pw. św. Doroty w Strzałkowie odprawiona została Msza św. w intencji mieszkańców. Później, władze gminy oraz przedstawiciele różnych środowisk przeszli ulicami miejscowości w barwnym korowodzie na boisko za halą sportową, gdzie wójt Dariusz Grzywiński dokonał oficjalnego otwarcia imprezy. Kolejne godziny należały do lokalnych artystów. Na scenie zaprezentowały się dzieci ze szkół i przedszkoli z terenu gminy oraz formacje działające w Gminnym Ośrodku Kultury. W międzyczasie skorzystać można było z wielu atrakcji. Dla młodszych były m.in. zamki dmuchane, przejażdżki na kucyku czy fotobudka,. Z kolei starsi mogli wziąć udział w zawodach strzeleckich czy konkursie organizowanym przez salon samochodowy Toyota Fietz z Poznania. Jego zwyciężczynią została Dorota Żurek, która wygrała na weekend hybrydową Toyotę Yaris z pełnym bakiem paliwa. Symboliczny kluczyk do samochodu w jej imieniu odebrał mąż.

Po występach lokalnych artystów przyszedł czas na gwiazdy wieczoru. Najpierw wystąpił zespół Czarno – Czarni, a po nim na scenie pojawił się Czadoman. Gwiazdor muzyki disco polo przyciągnął do Strzałkowa tłumy. Zarówno starsi jak i młodsi aktywnie wzięli udział w koncercie śpiewając razem z nim doskonale znane utwory. Szczęśliwcy mogli liczyć również na autograf czy koszulkę z charakterystycznym żółtym logo. Kilka z nich wokalista wyrzucił ze sceny, sprawiając niemałe zamieszanie wśród publiczności. Gdyby tego było mało, po Czadomanie wystąpił jeszcze Arek Kopaczewski z tancerkami, a w trakcie jego koncertu podziwiać można było pokaz sztucznych ogni. Imprezę zakończyła zabawa taneczna.

*artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *