Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Działo się w Zagórowie!

Gry i zabawy dla dzieci, emocje sportowe i wiele innych atrakcji czekało na tych, którzy postanowili spędzić wczorajsze popołudnie w Zagórowie. W tamtejszym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych odbył się trzeci festyn pt. „Edukacja i Zabawa”.

Imprezę zorganizowano w ramach programu edukacyjnego Albatros. Dzięki bogatej ofercie, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla przybyłych gości organizatorzy przygotowali m.in. kiermasze rękodzieła i kwiatów, degustację ekologicznej żywności, wystawę nowoczesnych ciągników i maszyn rolniczych, czy pokaz profesjonalnego makijażu i stylizacji fryzur.

Tradycyjnie nie zabrakło także rywalizacji sportowej. Mecz piłki plażowej rozegrali pomiędzy sobą uczniowie i nauczyciele ZSP, a dla tych którzy nie przepadają za sportami zespołowymi przygotowano pokazy karate i zumby, pod okiem instruktorki Pauliny Szygendy. Na nudę nie mogli też narzekać amatorzy sportów siłowych. Choć Strong Farmer to propozycja, która od startujących wymagała naprawdę sporego wysiłku, chętnych by wziąć w niej udział nie brakowało.

Po atrakcjach dla ciała, było także coś dla ducha. Wszystko za sprawą zespołu Ranczo Group, który podczas koncertu „…i uśmiechaj się do ludzi” wykonał największe i doskonale wszystkim znane przeboje zespołu Dżem.

Nie sposób też nie wspomnieć o atrakcjach dla dzieci. Piłkarzyki, przejażdżki kucykiem, dmuchane zamki i zjeżdżalnie, malowanie twarzy, czy malowanie na płótnie- wszystko to czekało na spragnionych wrażeń małych uczestników festynu.

Fot. Łukasz Parus

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *