Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Dzieci też pomagają!

Choć mają dopiero po kilka lat, doskonale wiedzą jak ważne jest pomaganie innym. Dzieci z Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Strzałkowie wzięły udział w zbiórce dla Fundacji Wspaniały Początek z Konina.

Na pomysł zorganizowania zbiórki wpadły opiekunki strzałkowskiego przedszkola. Panie zgłosiły się do Fundacji Wspaniały Początek pomagającej potrzebującym rodzinom, a następnie poinformowały o akcji dzieci i rodziców, a także przygotowały plakaty, które rozwieszono w Strzałkowie, tak aby każdy mógł się przyłączyć.

Marta Imbiorowicz z Niepublicznego Przedszkola w Strzałkowie

 

 

Odzew był bardzo duży. Łącznie w ciągu zaledwie kilku dni udało się zebrać ponad 600 sztuk różnego rodzaju darów, począwszy od żywności, przez zabawki i ubranka, na wózkach dziecięcych kończąc. Dominika Kanarkiewicz z Fundacji Wspaniały Początek była zaskoczona tak dużym zainteresowaniem

 

 

Fundacja Wspaniały Początek pomaga przede wszystkim kobietom w ciąży, samotnym matkom oraz rodzinom będącym w trudnej sytuacji finansowej. Zebrane podczas zbiórki przedmioty trafią do potrzebujących m.in. z powiatu konińskiego i słupeckiego.

 

 

 

 

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz