Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 2 Miś w Słupcy

Do sali Miejskiego Domu Kultury swoje babcie i dziadków z okazji ich święta zaprosiły dzieci z Przedszkola nr 2 Miś w Słupcy.

– Zaproszeni goście bardzo licznie przybyli na koncert z okazji ich święta, który został przygotowany przez wszystkie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola oraz panie.

Dzieci z poszczególnych grup w pięknych barwnych strojach zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz aktorskie, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność tym, którzy są im bardzo bliscy i których bardzo kochają.

Nie zabrakło również ciepłych słów w wierszach dla babci i dziadka. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich pociech i nagradzali ich wielkimi brawami.

Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości, nie zabrakło również łez wzruszenia – czytamy w informacji placówki.

 

 

FOTO: Przedszkole nr 2 Miś w Słupcy

Jedna odpowiedź

  1. Kilka razy oglądałam wystepy przedszkolaków z Przedszkola Mis. Zawsze dostarczają widzom niesamowitych wrażeń i wzruszeń. Jestem pełna podziwu dla dzieci, które pod okiem nauczycieli przygotowują wspaniałe przedstawienia. Całość dopełniaja przepiękne stroje. Podziękowania dla Pani Dyrektor, Nauczycieli, Dzieci i wszystkich tych, którzy przyczyniają się do powstawania tak pięknych widowisk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *