Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Dzień Dziecka w Kochowie

W niedzielę w Kochowie odbył się pierwszy piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Organizatorem imprezy był Sebastian Nowaczyk, sołtys Kochowa.

Wyborcze obietnice mają to do siebie, że często pozostają bez okrycia. W przypadku Sebastiana Nowaczyka, który w ostatnich wyborach sołeckich został wybrany na sołtysa Kochowa ta prawidłowość się nie sprawdziła. Jednym z jego postulatów przed wyborami było zorganizowanie pikniku na Dzień Dziecka, czyli imprezy jakiej we wsi jeszcze nie było. Sołtys jak obiecał tak zrobił i w ostatnią niedzielę zaprosił wszystkie dzieci i ich rodziców do wspólnej zabawy.

 

 

W programie imprezy znalazły się m.in. przejażdżki bryczką i na kucyku oraz pokaz skoków przez przeszkody. Dzieci mogły również wziąć udział w zabawach sprawnościowych i do woli wyszaleć się na wielkiej, dmuchanej zjeżdżalni.
Sebastian Nowaczyk jest nie tylko najmłodszym sołtysem w gminie Słupca ale w całej Wielkopolsce. Z racji swojego wieku chciałby działać właśnie na rzecz młodych ludzi, jednak zapowiada, że i o starszych mieszkańcach nie będzie zapominał.

*artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *