Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Dzień Dziecka w Kornatach

Gry i zabawy z nagrodami, grill oraz lody dla każdego- tak wyglądał tegoroczny Dzień Dziecka w Kornatach. Impreza zorganizowana została przez tamtejszy Sklep Polski Kropka oraz Stowarzyszenie Kobiet Razem.

Na pomysł zorganizowania Dnia Dziecka wpadli Joanna i Adam Pniewski, właściciele sklepu. – Jest to rzecz wyjątkowa, ponieważ tego typu imprezy w 99% organizowane są przez naszą sieć. W tym przypadku to głównie zaangażowanie właścicieli i Stowarzyszenia Kobiet Razem spowodowało, że ta zabawa ma miejsce. Mamy nadzieję, że inaugurujemy dzisiaj coś co stanie się normą w Kornatach – mówił Waldemar Maćkowski, kierownik regionalny sieci Sklepów Polskich. – Chcieliśmy w jakiś sposób zaznaczyć swoją obecność dlatego stwierdziliśmy, że trzeba zrobić coś dla mieszkańców. Zwłaszcza, że jesteśmy zafascynowani tym jak działa tutaj ta lokalna społeczność – dodał Adam Pniewski. Pomysł spotkał się ze sporym zainteresowaniem mieszkańców, którzy chętnie wzięli udział w zabawie. Wesoła muzyka oraz zapach pysznej kiełbasy z grilla skusiły także kilku rowerzystów biorących udział w rajdzie rowerowym, którego trasa wiodła właśnie przez Kornaty.

Oprócz właścicieli i Stowarzyszenia Kobiet Razem w organizację Dnia Dziecka włączyła się również miejscowa jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej oraz sołtys wsi Kornaty Bartosz Piasecki.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz