Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Dzień Nauczyciela w ZSP Strzałkowo

 


Najnowsze komentarze
 • Dyrektor Galan Przewodniczacy Platformy Onywatelskiej Powiatu Slupeckiego powiedzial na spotkaniu w Kornatach ze KW Razem do Powiatu jest jedynym komitetem ktory jest apolityczny .Co On sobie mysli ze lud to “kupi” Oni sie wstydxa startowac w wyborach pod sxyldem PO . Nie sadze aby pan dyrektor nagle zrezygnowal z cxlonkowstwa w P O. Czego to jesxcze ci PO…cy nie wymysla w tej kampani wyborczej aby utrzymac sie w samorzadach.

 • Nie pamiętam PO w samorządzie gminy Strzałkowo , na 27 kandydatów na radnych powiatowych z Razem dla Powiatu dwóch jest z PO. Wartością tego komitetu jest właśnie różnorodność kandydatów. Przedsiębiorcy, nauczyciele, lekarze, seniorzy, działacze społeczni autentyczny przegląd społeczeństwa. Racjonalną krytykę głupot wypisywanych na portalach internetowych przez ropciów i innych zaangażowanych w kampanie pozostawiam wyborcom 21 października.

  • Prosze dokladnie czytac komentarze…gdzie jest tam wspomniane o samorzadxie gminy??? Szanowny dyrektorku.

 • DYREKTORZY SZKÓŁ, NIECH ZAJMĄ SIĘ MOŻE SZKOŁAMI! BRAK CZASU I WALKA POLITYCZNA SPRAWIA, ŻE UPOLITYCZNIĄ OSTATECZNIE SZKOŁĘ!

 • Trzeba było napisać dyrektorzy do szkół, lekarze do szpitali, prawnicy do sądu a Ropcio i Zefir do wyborów. Ostatnie sześć lat jestem dyrektorem proszę opisać jeden przykład upolitycznienia szkoły. Przez tego typu debatę wykluczającą z polityki określone grupy zawodowe tracimy wartościowych kandydatów którzy nie chcą mierzyć się z takiego typu argumentami. Konstytucyjnym prawem każdego z nas jest możliwość kandydowania wyrażania swoich poglądów w zgodzie z obowiązującym prawem. Mocno trzymam kciuki za to żeby kiedyś rozsądek brał górę nad populizmem.

  • Tak. ale prxez te lata nie byl pan Przewodnivxacym Platformy Obywatelski w Powiecie Slupeckim. Nikt panu nie odbiera miec jakies tam poglady polityczne. Ale byc dzialaczem partyjnym i to jeszcze szefem partii to napewno upolitycznia pana i stanowisko dyrektora .Tego w zaden sposob nie da sie obronic. A co do waszej listy wyborczej….Panska obecnosc tam upolityczna ten komitet i tskie sa faktu. Jestescie komitetem wyborczym PO wystepujacym pod nazwa Razem do Powiatu.

   • Mylisz się kolego

    • Tu nie ma co polemizowac . takie sa fakty. Wizerunek dyr Galana taki jest i taki pozostanie. Zadni “adwokaci”tu nic nie zmienia.

 • Nie macie co robic to do roboty a nie pisać glupio…..

Dodaj komentarz