Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Dzień Rodziny w Puchatku

Jak co roku w Przedszkolu „Kubuś Puchatek” w Strzałkowie zorganizowano dziś Dzień Rodziny. Impreza, tradycyjnie cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony najmłodszych, jak i ich rodziców.

Dzień Rodziny w Przedszkolu „Kubuś Puchatek” to już swego rodzaju tradycja. Od lat bowiem, tuż przed rozpoczęciem wakacji, maluchy w towarzystwie swoich najbliższych spotykają się by wspólnie się pobawić i spędzić razem czas. Tegoroczna impreza podzielona została na dwie części: artystyczną i piknikową. W pierwszej przedszkolaki prezentowały swoje zdolności śpiewając i tańcząc, a w drugiej wszyscy bawili się indywidualnie lub w grupie. O to, aby dzieci się nie nudziły doskonale zadbał, niezawodny Krystian Bartczak z Centrum Kultury Muzyk w Słupcy.

Impreza nie mogłaby się odbyć, gdyby nie pomoc sponsorów, którym Rada Rodziców za pośrednictwem portalu składa wielkie podziękowania. Wśród nich znaleźli się: Prezes LBS Strzałkowo Tadeusz Krotoszyński, Państwo Łysiak właściciele baru „Lech”, Państwo Ziołkiewicz właściciele firmy Hydrogeotech, Państwo Graczyk właściciele restauracji „Światowid”, Zarząd GS Strzałkowo, Zakłady Mięsne Andrzej Bystry oraz Pan Karol Łysiak. Niemniejsze słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy brali udział w przygotowaniu pikniku, czyli Państwu: Graczykom, Ziółkowskim, Piersialom, Wojciechowskim, Maciejewskim, Siudom i Ostrowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *