Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Dziewczyny z Lądku najlepsze w piłce ręcznej

Niezwykle wyrównana rywalizacja miała dziś miejsce w hali Szkoły Podstawowej w Ostrowitem. Do walki o tytuł mistrzowski w kategorii dziewcząt przystąpiły cztery szkoły.

-Po rozegraniu czterech meczów faworytem do zwycięstwa było Ostrowite, jednak ostatnia seria spotkań przyniosła niespodziewane rozwiązania. Najpierw Lądek pokonał Ostrowite zrównując się z nim punktami i od tego momentu wszystko zależało od ostatniego meczu, w którym Kotunia zagrała z Cieninem Kościelnym.

W przypadku zwycięstwa Cienin Kościelny zrównałby się punktami z Lądkiem i Ostrowitem, a o zwycięstwie zadecydowałaby „mała tabela”.

W niej najlepszy bilans miał właśnie Cienin Kościelny. Tymczasem to Kotunia zwyciężyła w decydującym starciu i… zepchnęła Cienin na czwarte miejsce. Przy takim wyniku „derbowego” spotkania, o zwycięstwie w zawodach zadecydował wynik bezpośredniego meczu Lądek- Ostrowite.

W nim lepsze okazały się podopieczne Adriana Walkowiaka, które tym samy będą reprezentowały nasz powiat na zawodach rejonowych-czytamy na stronie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego.

Dokładne wyniki znajdziecie TUTAJ.

FOTO: MOS Słupca


Brak komentarzy

Dodaj komentarz