Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

E-booki trafiły do mieszkańców

To już ponad rok, odkąd swoją premierę miała książka „ZAWSZE WIERNI – dzieje Policji Państwowej na Ziemi Słupeckiej w latach 1918 – 1939”. Wydrukowane egzemplarze tak szybko się rozeszły, że publikację wydano jeszcze raz, tym razem w formie elektronicznej. E-booki otrzymać można było podczas uroczystości nadania sztandaru słupeckiej komendzie.


Przypomnijmy, monografię napisali policjanci Wydziału Kryminalnego i Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Słupcy: asp. Wojciech Kujawa, asp. Andrzej Rubajczyk i asp. Dariusz Nowicki. Książka przywraca pamięć o poległych policjantach, którzy w służbie dla swojej małej ojczyzny do ostatniej chwili życia byli zawsze wierni, jak mówi tytuł publikacji.  2 sierpnia ubiegłego roku podczas Święta Policji odbyła się uroczysta premiera książki. Wszyscy zaproszeni na uroczystość goście otrzymali monografię w prezencie. Egzemplarze trafiły też do miejskich i gminnych bibliotek oraz do szkół z terenu powiatu słupeckiego.

Duże zainteresowanie publikacją było przyczynkiem do tego, by książkę wydać w formie elektronicznej – mówi inspektor Zbigniew Malina, Komendant Powiatowy Policji w Słupcy.

 

 

Niewykluczone, że w przyszłości ukaże się kontynuacja tej książki. Jak zapewniał nas komendant słupeckiej policji, jej autorzy mają głowy pełne pomysłów.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz