Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Eliminacje powiatowe 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Po panedemicznej przerwie Miejski Dom Kultury powrócił do organizacji konkursów recytatorskich, które od lat cieszyły się uznaniem i sympatią młodych recytatorów.

14 marca, odbyły się eliminacje powiatowe 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, podczas których zaprezentowali się uczniowie Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka J. Piłsudskiego w Słupcy.

Recytatorów powitała dyr. MDK Słupca Anita Herudzińska, dziękując za udział, gdyż jako jedyni wzięli udział w tym prestiżowym Konkursie, reprezentując powiat słupecki.

Prezentacjom konkursowym przysłuchiwała się komisja, w składzie: Anna Czerniak – były instr. ds. teatru MDK Słupca (dziś szczęśliwa emerytka) oraz Katarzyna Rybicka – recytator, konferansjer, wokalistka i Jarosław Dębski – polonista – pracownicy MDK w Słupcy.

W konkursie udział wzięli i zaprezentowali się doskonale, tym samym kwalifikując się do eliminacji rejonowych, które odbędą się 27 marca (poniedziałek) w MDK Słupca: Mateusz Budziński, Olga Błaszczak, Agata Koralewska, Julia Przybylska i Miłosz Cybulski.

Dziękujemy za wspaniałe prezentacje i gratulujemy kwalifikacji! Nagrody dla uczestników ufundowało Starostwo Powiatowe w Słupcy Powiat Słupecki-czytamy na stronie Miejskiego Domu Kultury w Słupcy.

 

FOTO: MDK Słupca


Brak komentarzy

Dodaj komentarz