Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W środę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” dla dzieci i młodzieży.

Organizatorem eliminacji powiatowych była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy oraz Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Słupcy.W turnieju wzięło udział łącznie 10 uczestników, zwycięzców eliminacji szkolno/gminnych z terenu powiatu słupeckiego.

Turniej wiedzy oceniali funkcjonariusze komendy powiatowej PSP w Słupcy pod przewodnictwem Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy kpt. Roberta Brzymyszkiewicza.

Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Słupcy oraz dyplomy wręczył Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy mł. bryg. Zbigniew Rzemyszkiewicz. -Dziękujemy wszystkim opiekunom, którzy pomogli w przygotowaniach swoich podopiecznych do wzięcia udziału w turnieju, gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnym etapie turnieju na szczeblu wojewódzkim, który odbędzie się 28 maja- mówią organizatorzy zmagań.

 

Wyniki:

 

I grupa wiekowa uczniowie klas I – IV:

1. Wojciech Pawela z Zespołu Szklono Przedszkolnego w Lądku gm. Lądek

 

II grupa wiekowa uczniowie klas V – VIII :

1. Dominik Wesołek z Zespołu Szklono Przedszkolnego w Cieninie Kościelnym gm. Słupca

 

III grupa wiekowa uczniowie szkół ponadpodstawowych:

1. Kacper Andrzejewski z Liceum Ogólnokształcącego w Słupcy

 

TEKST/FOTO mł. bryg. Mariusz Pawela/kpt. Jerzy Orchowski


Brak komentarzy

Dodaj komentarz