Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

ELMONTER wygrywa Słupecki Laur Gospodarczy

Rekordowa liczba zgłoszonych w tym roku wyróżniających się podmiotów gospodarczych i tylko jeden zwycięzca. Za nami piąta edycja plebiscytu „Słupecki laur gospodarczy”. Nagroda główna trafiła w piątek do Przedsiębiorstwa „Elmonter Oświetlenie” z Zagórowa. 

Firma Elmonter od ponad 20 lat jest producentem konstrukcji stalowych. Posiada dwa zakłady produkcyjne: w Zagórowie i w Michalinowie, i zatrudnia ponad stu wykwalifikowanych pracowników. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje trzy grupy asortymentowe: oświetlenie, energetykę i konstrukcje specjalne. Największym ich atutem jest wciąż rozbudowywany nowoczesny park maszynowy. – Najnowsze technologie wykorzystywane podczas produkcji gwarantują najwyższą jakość gotowych wyrobów, co potwierdzają przyznane certyfikaty – czytamy na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

Mariusz Szkudlarek, właściciel firmy Elmonter

 

 

Zgodnie z regulaminem konkursu, w miniony piątek przyznane zostały także dwa wyróżnienia oraz z inicjatywy patronujących wydarzeniu mediów, nagroda specjalna. W tym roku Gazeta Słupecka, Głos Słupcy, Radio Zet Gold i TV Wielkopolska, przyznały swoją nagrodę – po raz pierwszy dwóm firmom. Otrzymały je: Anna Figlerowicz, właścicielka Sali Biesiadnej „Przy Stajni” w Kościołkowie oraz Bogumił Pietruszewski, właściciel Restauracji „Jabłona” z Powidza.

 

 

Kapituła konkursu przyznała również dwa równorzędne wyróżnienia dla: Wytwórni Materiałów Betonowych, Elżbiety i Leszka Szydlarków z Giewartowa oraz „Szkółki Słowińscy” Urszuli i Krzysztofa Słowińskich z Lądu. Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy!


Brak komentarzy

Dodaj komentarz