Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Elżbieta Witek w Słupcy

Spotkanie z marszałek Sejmu, Elżbietą Witek zorganizowane zostało dziś w Słupcy.

Do naszego miasta druga osoba w Państwie przyjechała na zaproszenie ministra, Zbigniewa Hoffmanna. Najpierw w siedzibie słupeckiego Starostwa zorganizowana została konferencja prasowa.

Podczas niej zebrani przypomnieli przede wszystkich o środkach z Budżetu Państwa, jakie trafiły do samorządów z naszego regionu.

 

 

W Szkole Muzycznej Elżbieta Witek spotkała się z sympatykami i działaczami Prawa i Sprawiedliwości. W swoim wystąpieniu mówiła o sztandarowych programach zrealizowanych przez Rząd w ciągu minionych dwóch kadencji, takich jak między innymi Rodzina 500+, obniżenie wieku emerytalnego, czy 13 i 14 emerytura.

Marszałek wspomniała również o tych zaplanowanych w programie PiS na kolejne cztery lata. Jednym z nich, który ma być skierowany do młodych osób jest finansowanie przez Państwo kursów Prawa Jazdy.

 

8 odpowiedzi

 1. Świadczy to o tym że każdy mógł wejść na to spotkanie bez zaproszenia, tak jak ja, więc po co te głupie wpisy, że będą tam tylko wybrani

 2. Pani Witek, która – jak pamiętamy z jej wypowiedzi – o zbrodni katyńskiej uczyła się z przedwojennych książek, zapomniała dodać, że zanim obniżono wiek emerytalny, to nikt inny jak Mateusz Morawiecki będąc doradcą Tuska, przekonywał rząd, że trzeba podnieść wiek emerytalny.

  1. Anonim, co ma piernik do wiatraka?? Na merytoryczny komentarz Cię nie stać. Wyskoczyłeś z tym Morawieckim jak Filip konopi. Liczą się obecne czasy i postawa Mateusza Morawieckiego w Rządzie Prawicy a nie jakiś tam „Robta co chceta”.

 3. Afera Skoków – i nic
  Afera KNF- i nic
  Afera dwóch wież – i nic
  Afera respiratorowa – i nic
  Afera kopertowa – i nic
  Afera Ostrołęki – i nic
  Afera podsłuchowa – i nic
  Afera NCBR – i nic
  Afera „willa+” – i nic
  Afera wizowa – i dalej poparcie 35%
  Czy wyborcom PiSu nie przeszkadzają kradzieże, oszustwa, kłamstwa, wyłudzenia, podsłuchy, korupcja? Czy są niemoralni? Czy to akceptują? Dlaczego wyborcy PiSu są „zabetonowani”? Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że wyborcy PiSu po ośmiu latach prania mózgów przez TVP i TVP Info o tym wszystkim nie wiedzą. Te informacje do nich nie docierają. Oni żyją w rzeczywistości równoległej. I Jeśli się nie zmobilizujemy, a na ulicach tej mobilizacji nie widzę, to już następnych wyborów nie będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *