Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Endometrioza powoduje olbrzymi ból, Oliwia potrzebuje pilnej operacji.

O pomoc w zbiórce środków na swoje leczenie prosi pochodząca z Lądku Oliwia Strzelczyk-Osowicz.

-Mam na imię Oliwia. Od wielu lat cierpię na bóle brzucha, które nieustannie się nasilają. Chodziłam do wielu lekarzy, nikt nie wiedział, co mi jest. Po latach poszukiwań trafiłam do Kliniki we Wrocławiu, gdzie w końcu usłyszałam diagnozę – Endometrioza przymacicza prawego oraz prawego USL, adenomioza macicy.

Kiedy wyszłam z gabinetu rozpłakałam się. Z jednej strony poczułam ulgę, bo w końcu dowiedziałam się, na co choruję, a z drugiej strony załamałam się, bo endometrioza jest okropną chorobą, która zostanie już ze mną do końca życia.

Endometrioza powoduje u mnie ogromne bóle, codziennie czuję ból. Nie mogę jeść, ciągle jestem na diecie. Mam chore jelita i żołądek. Odczuwam ból podczas jedzenia, ponieważ endometrioza nacieka na jelita. Prawy jajnik zrośnięty jest z macicą, mam nacieki endometriozy na więzadło krzyżowo-maciczne oraz pęcherz moczowy. W trzonie macicy występują również rozproszone ogniska adenomiozy.

Jedyną nadzieją, aby chociaż częściowo pozbyć się bólu jest operacja, która będzie polegać na wycięciu zrostów, rozdzieleniu narządów i usunięciu nacieków. Operacja nie jest refundowana, a jej koszt to ponad 50 tys. zł. Kwota operacji jest dla mnie ogromna, dlatego bardzo proszę o wsparcie i pomoc.

Z góry dziękuję za każdą wpłatę-czytamy na stronie zbiórki, którą znajdziecie TUTAJ.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz