Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Ergo z kolejnym tytułem

Mistrzowie strzałkowskiej halówki, czyli drużyna Ergo Hestia Paruszewo triumfowali w pierwszym w tym roku turnieju piłki nożnej zorganizowanym na Orliku.

W lidze wystąpiły zespoły znane ze Strzałkowskiej Ligi Halowej, jednak ich składy zdecydowanie różniły się od tych, które wystawiły w ostatnich zmaganiach.

Krzysztof Stefański organizator rozgrywek

 

 

Kapitanowie drużyn ustalili także, że w każdym zespole może wystąpić jeden zawodnik zrzeszony.
W optymalnym zestawieniu wystartowały Fajne Chłopaki Strzałkowo i wydawało się, że to ta drużyna zostanie zwycięzcą turnieju, biorąc pod uwagę okrojony skład Ergo. Jak się później okazało nie brakowało niespodzianek.

Drużyny rozgrywały swoje spotkania w dwóch grupach, z których do półfinału awansowały po dwa zespoły, a czas gry wynosił 15 minut. Przedwczesny finał, czyli starcie Ergo i Fajnych Chłopaków zakończył się triumfem Ergo Hestii, a w drugim półfinale Mielżyn dość niespodziewanie ograł Kanafę Cienin. Fajni ostatecznie znaleźli się na najniższym stopniu podium pokonując zespół z Cienina Zabornego. Choć w finale pachniało sensacją, to ostatecznie większe ogranie i fakt, że Mielżyn występował bez nominalnego bramkarza sprawił, że to Paruszewo sięgnęło po tytuł.

Półfinały
Kanafa Cienin- Relaks Śnieżka Mielżyn 0:1
Fajne Chłopaki- Ergo Hestia 1:2

Mecz o III miejsce
Fajne Chłopaki-Kanafa Cienin 1:0

Finał
Ergo Hestia-Relaks Śnieżka Mielżyn 2:1

Klasyfikacja końcowa
1.Ergo Hestia Paruszewo
2.Relaks Śnieżka Mielżyn
3.Fajne Chłopaki Strzałkowo
4.Kanafa Cienin Zaborny
5-7 Szkółka Drzew Piotrowice
Korona Ciosna
Fanatycy Cienin Kościelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *