Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Euro w kinie nie będzie!

Nici z planów kibicowania naszym piłkarzom podczas meczów Euro 2016. Mimo starań MDK w kinie Sokolnia ich nie obejrzymy.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o takiej możliwości. Jak się jednak okazało transmisje nie dojdą do skutku. Na taką decyzję wpłynęła kwota, którą MDK musiałby zapłacić za prawo do transmisji. Telewizja Polsat, która posiada możliwość sprzedaży takich praw zażądała za to 28 000 zł. Niestety kina nie stać na taki wydatek. –Zupełnie inna sytuacja była cztery lata temu, kiedy do transmisji potrzebna była tylko umowa z TVP, która nic nie kosztowała-mówi dyrektor MDK, Jarosław Dębski. Jak się okazuje Słupca nie jest jedyna, a swoje strefy kibica odwołują także inne większe miasta, takie jak np. Poznań.

Jedna odpowiedź

  1. tak się składa , że w Poznaniu będzie strefa kibica, szkoda, że słupeccy „bisnesmeni” nie potrafią myśleć, najlepiej ustawić wielki ekran koło Biedronki, odgrodzić od reszty i puszczać reklamy ……a mogłyby powstać i strefy kibica i wieczorne seanse filmowe dla słupczan ……i wiele, wiele innych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *