Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Extensa wyda album na CD i winylu

Płyta zespołu Extensa ukaże się w listopadzie 2023 nakładem Gusstaff Records i Don’t Sit On My Vinyl. To pierwszy zespół w historii mocniejszego grania z naszego powiatu, którego album zostanie oficjalnie wydany!

Extensa to pochodzący ze wschodniej wielkopolski zespół alt/post metalowy, choć równie dobrze można by znaleźć inne, alternatywne określenia. Zespół ma na swym koncie koncerty w klubach w Warszawie, Poznaniu, Zielonej Górze i w innych polskich miastach.

Źródłem inspiracji dla nazwy zespołu jest stworzona przez Jacka Dukaja literacka enklawa ocalała z kataklizmu rewolucji naukowych, zmieniających nieodwracalnie człowieka i jego środowisko.

„Contact” to pierwszy „singiel” z debiutanckiej płyty zatytułowanej po prostu Extensa. – Na nic się nie umawialiśmy, żaden utwór nie został wcześniej przygotowany w domu, nikt nie przynosił pomysłów na próbę.

 

 

Wszystko jest efektem „tu i teraz”. Magia chwili, która sukcesywnie była uwieczniana w formie cyfrowej i którą później staraliśmy się odtworzyć i złożyć w przystępną formę – mówią członkowie zespołu.

Materiał został zarejestrowany w lutym 2023 w warszawskim studio Mustache Ministry Studio przez Marcina Klimczaka.

Skład zespołu: Mariusz Wróblewski – perkusja, Andrzej Radniecki – bas, Paweł Wieloch – gitara.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *