Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Falstart

Od porażki z Kanią Gostyń ligowe zmagania w nowym sezonie rozpoczęli seniorzy SKP Słupca.

Zanim rozpoczęli niedzielne spotkanie po raz kolejny od władz Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej odebrali jednak Puchar Fair Play za najmniejszą liczbę żółtych i czerwonych kartek w poprzednich IV-ligowych rozgrywkach.

Początek meczu nie zapowiadał porażki. To gracze Wojciecha Henke dłużej utrzymywali się przy piłce i prowadzili grę. Zdecydowanie jednak robili to zbyt wolno i niedokładnie. Nie stwarzali też zagrożenia pod bramką rywali.

W 28 minucie goście mieli rzut wolny z bocznego sektoru boiska. Choć dośrodkowana przez nich w pole karne piłka szybko została wybita, to jednak znowu trafiła w szesnastkę SKP. Strzał głową jednego z rywali obronił Maciej Przygoda, jednak przy dobitce Damiana Krzyżaniostaka był już bezsilny.

Kania skupiła się głównie na obronie, a miejscowi bili głową w mur. Nie pomogły zmiany wprowadzone w drugiej połowie, w której gra SKP wyglądała najdelikatniej mówiąc słabo. Najlepszą okazję do wyrównania miał Marcin Balalja, który po podaniu głową od Jakuba Woźniaka wślizgiem posłał piłkę nad poprzeczką.

Już w sobotę SKP zagra na wyjeździe w Gołuchowie. Na Twoja Słupca.tv możecie obejrzeć skrót niedzielnego spotkania.

 

 

SKP: Maciej Przygoda, Jakub Woźniak, Daniel Bednarowicz (ż,k. 33’), Michał Dreczkowski, Jacek Mikołajczyk, Piotr Głowala, Michał Lorencki, Marcel Koziorowski, Dariusz Gromanowski, Jakub Kwaśny, Marcin Balalja

Rezerwowi: Sebastian Raczkowski (52’ Balalja), Piotr Witowski (63’ Kwaśny), Adam Święcicki (63’ Gromanowski)

 

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz