Fajni znowu tracą

Coraz większy ścisk panuje  w czołówce tabeli pierwszej ligi strzałkowskiej halówki. Systematycznie topnieje przewaga lidera nad pozostałymi zespołami.

Po świątecznej przerwie druga rundę rozgrywek zainaugurował pojedynek Ergo Hestii i Relax Śnieżki Mielżyn. Przed dłuższy czas to pierwszy zespół przeważał na boisku, co potwierdził zdobyciem kolejnych goli. Łupem bramkowym podzieli się Patryk Kwiatkowski i Przemysław Wiśniewski, a Ergo wygrało 5:1. W drugim starciu bez nominalnego bramkarza musieli radzić sobie zawodnicy Cudów Natury. Między słupkami w meczu z Wartą Ciążeń stanął Norbert Nowakowski. Cuda dwukrotnie prowadziły z rywalami dwiema bramkami i dwukrotnie nie zdołały utrzymać tego prowadzenia. Bohaterem Ciążenia okazał się być Daniel Michalak, który na kilkanaście sekund przed końcem spotkania zdobył gola na 4:4 ratując remis dal swojego zespołu. To dopiero drugi punkt Warty w tym sezonie. W osłabionych składach do meczu przystąpiły Cienin Zaborny i Orlik Team. Na trzy minuty przed końcem spotkania na tablicy widniał remis 1:1. Gola na wagę wygranej w 22 minucie zdobył Szymon Michalak. W ostatnim starciu lider, czyli Fajne Chłopaki Strzałkowo stanął na przeciwko Dream Teamu Brudzewo. Już w pierwszej minucie prowadzenie swojej drużynie dał Tomasz Jagodziński. Osiem minut później wyrównał Jarosław Chyblewski. W drugiej połowie w poczynania Fajnych wkradła się nerwowość, kiedy nie potrafili sforsować obrony rywali. Na cztery minuty przed końcem meczu ich obronę po jednym z kontrataków rozklepali Chyblewski i Krystian Gabriel dając Dream Teamowi prowadzenie. Ostatecznie remis liderowi zapewnił zdobyty w końcówce gol Sławomira Burdzińskiego. Poniżej prezentujemy TOP 3 kolejki.Wszystkie informacje na temat rozgrywek znajdziecie w naszej ligowej zakładce.