Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Fantazjana uczciła Międzynarodowy Dzień Teatru wyróżnieniem w Kłodawie

Grupa Teatralna Fantazjana działająca przy Szkole Podstawowej i Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Zagórowie uczciła przypadający 27 marca Międzynarodowy Dzień Teatru występem na 43 Konfrontacjach Teatrów Dziecięcych w Kłodawie.

Tam za spektakl „Ostatnia minuta” otrzymała wyróżnienie. -Cieszy nas to tym bardziej, że w Fantazjanie są nowi aktorzy, którzy zarazili się teatrem i postanowili spróbować swoich sił na scenie.

Gratulujemy sukcesu i życzymy jeszcze wielu fajnych przeżyć na scenie.Dziękujemy organizatorom za ciepłą atmosferę, całej ekipie z CKiS z Pauliną Pachulską-Wojdak na czele, dyrekcji Domu Kultury w Kłodawie za miłe przyjęcie oraz jurorom: Magdzie Magalskiej i Piotrowi Osakowi z Teatru Pinokio z Łodzi, Krystianowi Weberowi z CKiS w Koninie oraz Lubie Zarembińskiej ze Stacji Szamocin i artystom z Art of Mind za świetne warsztaty.

Było to prawdziwe Święto Teatru zakończone sukcesem. Dziękujemy dyrekcji MGOK i SP za zorganizowanie transportu i wsparcie. O terminie kiedy będziecie mogli obejrzeć nasz spektakl na pewno poinformujemy- czytamy na stronie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie.

FOTO: MGOK Zagórów.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz