Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Festiwal nauki w Jedynce

Zbliżający się koniec roku szkolnego to doskonała okazja do pierwszych podsumowań osiągnięć uczniów i pedagogów.

Okazją do tego rodzaju refleksji jest Festiwal Nauki, który w Szkole Podstawowej nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Słupcy od kilkunastu lat funkcjonuje w kalendarzu szkolnych wydarzeń.

W poniedziałkowe popołudnie słupecka Jedynka gościła przedszkolaki wraz z opiekunami z najstarszych grup miejskich placówek oświatowych.

Dla najmłodszych widzów przygotowano specjalny program, w którym pokazano,że w „Jedynce” realizuje się pasje, rozwija talenty, prowadzi do sukcesu, nawiązuje przyjaźnie i marzy.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością wiceburmistrz pan Jacek Szczap oraz kierownik oświaty Mariusz Król.

Najmłodsi widzowie w zaczarowanym kalejdoskopie zobaczyli słowa ubrane w obrazy, w których przewijały się piosenka, taniec, poezja, teatr, eksperyment oraz muzyka.

W projekcie udział wzięli: Maja Tokarz, Piotr Urbaniak, ”, Mateusz Michalak, zespół teatralny „Gumisie”,, Aniela Sokołowska, Wiktoria Kosmalska- Zauer, Trio „Trzy kolory”, Alicja Jagodzińska, Aleksandra Adamczewska, Gabriela Białecka, Kamil Bartkowiak, Katarzyna Kamińska, Antonina Leśniowska, Julia Nowak, Michalina Kwitowska, Antonina Ruszkowska, Roksana Łężna.

Nad całością festiwalu czuwały: M. Wróbel, M. Nowak, M. Andrzejewska, J. Rogalska, A. Olczak i B. Zimniewicz.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz