Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Festyn na 50 lat!

Szkoła Podstawowa im. Józefa Janika w Koszutach ma 50 lat! W ramach jubileuszu w placówce zorganizowano festyn rodzinny i środowiskowy pod hasłem „Ile razem dróg przebytych”.

Festyn to tylko jeden z elementów obchodów 50- lecia, które w szkole trwają przez cały rok. Do tej pory udało się zorganizować m.in. konkurs wiedzy o Patronie Szkoły, konkurs literacki pt. „Szkoła dawniej a dziś”, czy przygotować prezentacje multimedialne na temat placówki. Tym razem przyszedł czas na festyn, który oprócz dobrej zabawy miał na celu zintegrować lokalne społeczeństwo, a w szczególności osoby, które kiedyś były zaangażowane w życie szkoły.

Aldona Dranikowska, dyrektor szkoły

 

 

W trakcie festynu uczniowie szkoły prezentowali swoje wokalne i taneczne umiejętności, można było spróbować różnych specjałów przygotowanych przez rodziców oraz wziąć udział w loterii fantowej. Atrakcji było bardzo wiele i każdy z pewnością mógł znaleźć coś dla siebie.

Główne obchody 50- lecia szkoły odbędą się 1 września. Uroczystość poprzedzi Msza św. w kościele pw. św. Bartłomieja w Koszutach.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *