Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Festyn na zakończenie wakacji w Kamieniu

Wraz z radą sołecką i Kołem Gospodyń Wiejskich OSP Kamień zorganizowała festyn na zakończenie wakacji.

-Impreza mogła się odbyć dzięki pieniądzom z funduszu sołeckiego. Na festyn przybyło 55 dzieci z sołectwa wraz z rodzicami i dziadkami. Dla najmłodszych było przygotowane wiele atrakcji. Był dmuchany zamek i zjeżdżalnia, bańki mydlane, kącik plastyczny i malowanie twarzy.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się konkursy. Uczestnicy festynu zmagali się w konkurencjach takich jak – przeciąganie liny, nalewanie za pomocą hydronetki wody do zbiornika na czas, slalom z piłeczką pingpongową i bieg w specjalnych spodniach. Dla najlepszych czekały nagrody ufundowane przez radnego Łukasza Graczyka i naczelnika OSP Kamień Wojciecha Młodożeńca. Wśród nagród były książki wręczone przez Urząd Gminy Słupca.

Nie mogło zabraknąć pokazów strażackich. Zaprezentowaliśmy nasz sprzęt, który używamy podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. Była okazja, aby zatańczyć i zrobić sobie zdjęcie z naszymi druhami. Dla najmłodszych jak i starszych przygotowany był poczęstunek. Cała imprezę poprowadził Tomasz Kudlewski- relacjonują organizatorzy.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz