Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Festyn rodzinny dla Olka

Kolejne organizacje włączają się w pomoc Olkowi Adamskiemu. W najbliższą niedzielę w Strzałkowie odbędzie się festyn rodzinny na rzecz chorego chłopca.

Historia Olka poruszyła już bardzo wielu ludzi. Aby pomóc jego rodzinie w sfinansowaniu kosztownego leczenia zorganizowano już m.in. koncerty charytatywne w Słupcy i Zagórowie czy zbiórkę pieniędzy podczas tegorocznego Święta Rodziny w strzałkowskim gimnazjum. Teraz swoją pomoc zaoferowało Stowarzyszenie „Rozwinąć Skrzydła” ze Strzałkowa, które do współpracy zaprosiło Duszpasterstwo Młodzieży „Kotwica” działające przy parafii pw. św. Doroty. Nie będzie to ich pierwsza wspólna inicjatywa, ponieważ stowarzyszenie dwukrotnie już wspomagało młodzież przy organizacji festynu parafialnego. Za każdym razem imprezy cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony lokalnej społeczności. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie podobnie, tym bardziej, że cel jest szczytny!

Wszystko rozpocznie się w najbliższą niedzielę o 12:00 w kościele pw. św. Doroty gdzie odprawiona zostanie Msza św. w intencji Olka. Później, w asyście Orkiestry Dętej ze Strzałkowa, wszyscy przejdą na plac za plebanią, gdzie odbywać się będzie festyn. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji, będą m.in. ciekawe stoiska, zabawy dla dzieci, konkurencje sportowe, loteria fantowa (każdy los wygrywa), występy artystyczne i licytacja. Gadżety cały czas spływają dlatego każdy kto chciałby pomóc i dołożyć swoją cegiełkę może to zrobić. O tym jakie fanty już udało się pozyskać można przeczytać tutaj. Jak przystało na festyn, podczas imprezy nie zabraknie również smakołyków z grilla i domowego ciasta. Gdyby ktoś chciał przekazać upieczone przez siebie ciasto, może przynieść je przed rozpoczęciem imprezy do dużego namiotu na placu za plebanią. Pieniądze ze sprzedaży słodkości także przeznaczone będą na pomoc Olkowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *