Znamy już gwiazdę tegorocznego Festiwalu Orkiestr Dętych w Słupcy.
– Lato? Tylko z Filipem Lato! A do tego orkiestry, mnóstwo muzycznych emocji i atmosfera, którą pamięta się długo po ostatnim bisie.
Na wielki finał XV Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych zapraszamy na wyjątkowy koncert Orkiestry Dętej OSP Słupca z udziałem Filipa Lato.
16 sierpnia 2026. Do zobaczenia pod sceną – czytamy na stronie naszej formacji.






