Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Finał dla Ostrowitego

Sześć drużyn wzięło udział w turnieju piłki nożnej rozgrywanym z okazji Dni Ostrowitego. Najlepsi okazali się gospodarze, którzy sięgnęli po Puchar Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej.

Drużyny podzielono na dwie grupy, z których dwa najlepsze zespoły awansowały do finałowej fazy rozgrywek. Spotkania rozgrywano na oddanym niedawno do użytku bocznym boisku na ostrowickim stadionie. Czas gry wynosił 2x 10 minut.Po zaciętych pojedynkach w meczu o trzecie miejsce zmierzyły się ekipy z Grabiny i drugi zespół Ostrowitego. W tym pojedynku lepsza okazała się Grabina, której przypadł najniższy stopień na podium i Puchar Prezesa LZS Czarnych Ostrowite. W finale po meczu, w którym wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie zwyciężyli gospodarze, którzy ograli Kosewo 3:2 zdobywając Puchar Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Ostrowitem. Za drugie miejsce zespół z Kosewa otrzymał z kolei Puchar Dyrektora Gimnazjum w Ostrowitem. Nagroda dla Króla Strzelców przypadła Dawidowi Mierzejewskiemu z ekipy Kosewa.

Finał
Kosewo-Ostrowite I 2:3

Mecz o III miejsce
Grabina-Ostrowite II 4:2

Klasyfikacja końcowa
1.Ostrowite I
(Piotr Piguła,Mateusz Wojciechowski,Albert Pęczek,Arkadiusz Domeracki,Michał Losik,Łukasz Piguła
Adam Piguła,Przemysław Bartoszewski)
2. Kosewo
(Mateusz Czechanowski, Mateusz Szafraniak, Mateusz Raźniewski, Krzysztof Wyszyński, Adam Grzelak, Adrian Kociok, Dawid Mierzejewski, Damian Mierzejewski, Łukasz Grzelak, Dawid Pawlak)
3.Grabina
(Jakub Głowacki,Borys Michalak, Kamil Łukasiewcz, Patryk Larecki, Hubert Błaszkowski,Maciej Wojciechowski,Hubert Zauer)
4. Ostrowite II
5.Siernicze Wielkie
6. Mieczownica


Brak komentarzy

Dodaj komentarz