Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Finał VII Edycji Programu „Zostań Gwiazdą Zagórowskiej Sceny”

W czwartek w ramach Ferii z MGOK Zagórów odbył się Koncert Finałowy VII Edycji Programu „Zostań Gwiazdą Zagórowskiej Sceny”.

-Koncert nosił nazwę „Talent po babci czy dziadku?” i był dedykowany również naszym babciom i dziadkom z okazji ich święta. Na scenie zaprezentowali się : Iga Kantarowska, Paulina Kruszyńska, Zuzanna Górniak, Wiktoria Frątczak, Agata Kantarowska, Zuzanna Munch, Wojtek Kłakulak, Inga Grodzka, Zuzanna Frątczak, Gabrysia Ratajczyk, Martyna Kubiak, Aleksandra Gołąb, Martyna Zawal.

Wszyscy prezentowali wybrane przez siebie piosenki i układy taneczne. W koncercie wzięły też udział dwie Grupy Taneczne: Iskierki i Tęcza prezentując taneczny upominek dla babć i dziadków.

Wszyscy zaprezentowali się rewelacyjnie, otrzymali z rąk dyrektora MGOK Łukasza Parusa dyplomy i upominki, a Gwiazdą Zagórowskiej Sceny w wyniku głosowania została ponownie Zuzanna Górniak. Pięknie gratulujemy!

Na zakończenie były życzenia, piosenka Igi Kantarowskiej :”Cha cha dla babci i dziadka” oraz słodki upominek dla wszystkich . Niespodzianką dla babć i dziadków były śliczne różyczki, ręcznie wykonane przez studentki sekcji plastycznej ZUTW pod kierunkiem Emilii Harmacińskiej- bardzo dziękujemy wszystkim Paniom za pomysł i pracę włożoną w przygotowanie takiego prezentu.

Dziękuję wszystkim tym, którzy pomogli w organizacji koncertu, wszystkim dzieciom, rodzicom oraz babciom i dziadkom za udział. Ten koncert pokazał ,że mamy zdolne dzieci, młodzież i to nas bardzo cieszy. Do zobaczenia na kolejnych koncertach!- czytamy na stronie MGOK.

 

FOTO: MGOK Zagórów


Brak komentarzy

Dodaj komentarz