Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Finał zaliczą do udanych

Pochodzące w naszego powiatu Martyna Chmielewska i Wiktoria Tylisz mają za sobą udział w sobotnim Finale Miss Wielkopolski 2015. Pierwsza z nich swoją przygodę z konkursem kontynuować będzie w ćwierćfinale Miss Polski. 

Finał naszego województwa odbył się w sobotę na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Przypomnijmy, że pierwszym etapem konkursu były castingi jakie odbyły się w Ostrowie Wielkopolskim i Poznaniu. Następnym, który czekał kandydatki do tytułu Miss Wielkopolski były sesje zdjęciowe. O tym, które z dziewczyn zaprezentują się w decydującym starciu przesądził półfinał. W sobotę na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Sali Ziemii zaprezentowało się 20 kandydatek do tyułu Miss Wielkopolski i 16 aspirujących o tytuł Miss Wielkopolski Nastolatek. W pierwszej grupie startowała Martyna Chmielewska. –W tym roku startowałam typowo dla zabawy, Okazało się, że wszystko jest w Poznaniu dlatego zdecydowałam, że sobie wystartuje. Była duża konkurencja, trzymałam nawet kciuki za niektóre dziewczyny. Finał był zorganizowany dobrze, ale troszkę w pośpiechu. Dużo rzeczy dogrywaliśmy w dniu finału, ale wszystko wyszło ok. Przede wszystkim była bardzo fajna atmosfera miedzy dziewczynami. Nie było czuć jakiejkolwiek rywalizacji. Była śmieszna sytuacja, bo kiedy wyczytywali dzikie karty, nie usłyszałam swojego numeru i nie wyszłam na scenę. Po zakończeniu finału dopiero moi rodzice powiedzieli mi, że mój numer był wyczytywany. Po wszystkim podeszłam do jury i faktycznie na kartce był nr 4. Tak więc na zasadzie dzikiej karty dostałam się do ćwierćfinałów Miss Polski – relacjonuje przebieg imprezy Martyna.

Z kolei w finale Miss Wielkopolski nastolatek wystartowała Wiktoria Tylisz, która również jest zadowolona z udziału w konkursie. –Mój start w konkursie zaliczam jako kolejny sukces mimo, że nie udało mi się zdobyć korony jestem z siebie dumna jak wiele wniosłam do swojego życia, ile zdobyłam odwagi i pewności siebie, ponieważ nie lada wyzwaniem jest stanąć w kilkunasto centymetrowych szpilkach, w stroju kąpielowym i odważnych kreacjach, przed tak szeroką publicznością. Poznałam przecudowne osoby, zawiązałam nowe przyjaźnie. Cieszę się z tego jak daleko zaszłam, ponieważ ze 113 kandydatek wyłonionych zostało tylko 16 nastolatek. Finał, mimo samej nazwy to nie zakończenie tego etapu w moim życiu, bo właśnie się on rozpoczyna i daje mi wiele szans, które powoli się dla mnie otwierają. Sam finał można, zaliczyć jako bardzo udany ze strony organizatorów i prowadzących. Szczególne gratulacje dla Patryka Boro za tak udaną organizację. Oczywiście teraz mam większą szansę by odnosić kolejne sukcesy, więc nie zamierzam zatrzymywać się tylko na konkursie, a dalej się rozwijać. Pragnę również podziękować każdemu za dane wsparcie przez ostatnie kilka miesięcy- mówi Wiktoria. Naszym dziewczynom gratulujemy i trzymamy kciuki za ich kolejne udane konkursy.

FOTO: Miss Wielkopolski @ardfoto2015


Brak komentarzy

Dodaj komentarz