Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Firma Słowińscy sponsorem drużyn młodzieżowych SKP Słupca

Słupecki renomowany producent energooszczędnej stolarki drewnianej, drewniano-aluminiowej, aluminiowej i PVC Firma Słowińscy została sponsorem SKP Słupca.

-Umowę sponsorską podpisał 1 września Zarząd Klubu SKP Słupca oraz współwłaściciel przedsiębiorstwa Słowińscy Pan Marek Słowiński. Dokument zakłada wsparcie dwóch drużyn młodzieżowych SKP Słupca: Trampkarzy Starszych występujących w Lidze Wojewódzkiej Województwa Wielkopolskiego i Młodzików Starszych grających w Konińskiej Lidze Okręgowej.

Zgodnie z ustaleniami planowany jest szereg działań promocyjnych na rzecz Firmy Słowińscy. Szczegóły zostały zapisane we wspomnianej umowie.
Warto zauważyć, że Firma Słowińscyjest rodzinnym przedsiębiorstwem powstałym w 1968 roku. Dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym o powierzchni ponad 10 000 m2, zatrudniającym 200 pracowników.

Konsekwencja w działaniu oraz bezkompromisowa dbałość o jakość i zadowolenie klientów dały wymierny rezultat w postaci stałego rozwoju i zdobywania nowych rynków zbytu. Dzisiaj Firma Słowińscy sprzedaje okna i drzwi do 15 krajów świata. W tym do tak odległych miejsc jak USA, Kanada i Australia.

Stawiamy na elastyczność produkcji i innowacyjność wytwarzanych wyrobów. Odniesiony sukces rynkowy i wzrost sprzedaży potwierdzają, iż droga rozwoju wybrana przez założyciela firmy Zygmunta Kubę Słowińskiego była właściwa – czytamy na stronie www.slowinscy.pl

Bardzo się cieszymy, że tak uznana firma nie tylko na rynku polskim, ale i międzynarodowym włącza się w działania sportowe klubu związane z wychowaniem młodzieży z naszego regionu. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie się rozwijać z obopólną korzyścią dla obu stron, jak również przyczyni się do zmotywowania młodych adeptów piłkarstwa do spędzania wolnego czasuna świeżym powietrzu – piszą w komunikacie władze klubu SKP Słupca.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz