Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Gałan zastępcą wójta, Synowiec przewodniczącym Rady Gminy

Podczas dzisiejszej sesji Rady Gminy Strzałkowo, oficjalnie poznaliśmy nazwisko nowego zastępcy wójta, Dariusza Grzywińskiego.

Najpierw radni pożegnali odchodzącą na emeryturę Lidię Śmidowicz oraz wybrali nowego przewodniczącego. Jednogłośnie został nim Tomasz Synowiec.

Tomasz Gałan, który do tej pory sprawował wspomnianą funkcję z dniem 1 września zostanie powołany na stanowisko zastępcy wójta Gminy.


Najnowsze komentarze
 • piękni panowie urzędnicy niektórzy to robią karierkę

  • Młodzi jak najbardziej ale z poza starego układu. Może i młoda krew ale swierzosci
   w gminie nie bedzie, tym bardziej TG będzie starannie wprowadzany przez starego w układziki. A później stary już jako zastępca będzie monitorował czy nie zbacza z drogi. A z drugiej strony to bardziej widzę jako nowego Wojta Tomka Synowca.

   • A magister od fikołków to niech zajmie się wuefem w szkole lub trenowaniem a nie pcha się w politykę.

 • Po jaką cholerę utrzymujemy z podatków tyłu urzędników. Jaki konkretnie jest pożytek z waszej pracy ???

  • Pożytek raczej wątpliwy, natomiast koszt utrzymania tych 2 panów z naszych podatków bardzo wysoki bo aż około 400 tys. zł rocznie

   • Panowie są uśmiechnięci i wcale się nie dziwię. Za nic nie robienie 400.000 PLN, niezły układ. Ciekawi mnie kiedy się mieszkańcy zorientują, że są w ten sposób przez samorząd „skubani”. Gwarantuję wam, że od nowego roku znowu samorząd podniesie podatki, opłaty lokalne i wszystko co się da głownie po to żeby nie brakło na wynagrodzenia, premie itd. w urzędach.
    Jednym słowem Pato-samorządy.

    • Paulina a może pseudopaulina zobacz czy Ci się zupa nie przypala. Włącz TVP i spokojnie oglądaj info o Polsce mlekiem i modem płynącej jak również węglem i cukrem. A nie się interesujesz bez pojęcia sprawnie działającym samorządem. Są podobno strony w internecie gdzie można zamawiać odpłatnie recepty a że jest weekend to radzę skorzystać bo widać że psychotropy się kończą

     • Bolo uważaj, bo jeszcze trochę ekscytacji z twojej strony i tym uśmiechniętym panom wejdziesz w cztery litery

 • Brawo! Młodzi ludzie, młoda krew, nowe spojrzenie. Powiew świeżości w gminie potrzebny. Kompetentny człowiek na właściwym miejscu.

 • Stanowisko zastępcy Wojta jest w naszej gminie zbedne.. Jedno z dwóch, Sekretarz Gminy albo Zstepca Wojta. Obaj nie mają co robić. I rzeczywiście szkoda na jednego z nich pieniędzy podatników.

 • I bardzo dobrze, że stawia się na młodych. Taki Pyrzyk w Słupcy, jak był młody to trochę się starał a teraz przez całą kadencje myśli tylko o tym jak utrzymać się przy korytku.

 • Od Pyrzyka się odczep. Najlepszy po Wyszomirskim włodarz miasta. O dwóch panach przed nim nie będę się wypowiadał. Robi dla Słupcy bardzo dużo, może nie wszystko, bo się nie da. Ale popatrz na stare zdjęcia Słupcy sprzed jego kadencji: Warszawska, Traugutta, Kopernika, stadiony oba z nawadnianiem, basen i cała infrastruktura dookoła, 2 balony. Długo by wymieniać o Polskim Ładzie nie wspominam, bo odbije nam się wszystkim. A jeszcze zrobi Tysiąclecia, 3 maja i Róże. Powoli, jemu z pisu nie sypią kasy, jak do Ostrowitego czy Powidza.

  • Hahahaha, ale żeś przez te 20 lat narobił. Powiedz jeszcze o „bereciku Pyrzyka”
   Ciągle przed wyborami się uaktywniasz i cuda obiecujesz a potem nic nie robisz.
   Najwyższy czas na zmianę burmistrza.

  • Aleś napisał! Robi dla Słupcy czy Słupca na niego? Dlaczego oceniacie urzędasów po chodnikach? Ile miejsc pracy stworzył? Ile zakładów pracy i firma przyciągnął do Słupcy? Ludzi wyjdźcie spod kamienia !!!

Dodaj komentarz