Garbusy zjechały do Przybrodzina

XXIII Jubileuszowy Zlot VW Garbusa & Co odbył się w miniony weekend w Przybrodzinie.

– Działo się dzisiaj w Gminie Powidz! Oprócz Turnieju siatkówki plażowej w Przybrodzinie, w Powidzu trwa XXIII Jubileuszowy Zlot VW Garbusa & Co.

W południe odbyła się parada, która miała swój finał na powidzkim Rynku. Podczas parady Jakub Gwit – wójt Gminy Powidz wybrał i nagrodził najładniejsze auto.

To nie był łatwy wybór, jednak zwycięzca okazał się tylko jeden. Gratulujemy! – czytamy na stronie Gminy Powidz.

 

 

FOTO: Gmina Powidz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *