Gasili pożar samochodu na A2

Przed weekendem na Autostradzie A2 interweniowali strażacy z Powiatu Słupeckiego.

Do zdarzenia doszło w piątek 22 maja. – SKKP w Słupcy w godzinach południowych zadysponowało naszą jednostkę do pożaru samochodu osobowego na Autostradzie A2 w miejscowości Lądek – relacjonują druhowie z tamtejszej OSP.

Oprócz nich w działaniach brały udział zastępy z PSP w Słupcy, OSP Woli Koszuckiej i Policja. Nikt nie ucierpiał.

 

FOTO: OSP Lądek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *