Przed weekendem na Autostradzie A2 interweniowali strażacy z Powiatu Słupeckiego.
Do zdarzenia doszło w piątek 22 maja. – SKKP w Słupcy w godzinach południowych zadysponowało naszą jednostkę do pożaru samochodu osobowego na Autostradzie A2 w miejscowości Lądek – relacjonują druhowie z tamtejszej OSP.
Oprócz nich w działaniach brały udział zastępy z PSP w Słupcy, OSP Woli Koszuckiej i Policja. Nikt nie ucierpiał.
FOTO: OSP Lądek





