Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Gdzie trafią ławki ze słupeckiego rynku? Radny ma swoją propozycję.

Zmiany lokalizacji ławek, które zostaną zdemontowane ze słupeckiego rynku chce radny, Krzysztof Wyszyński.

– W związku z zaplanowaną na sierpień modernizacją rynku, zwracam się z uprzejmą prośbą o przeniesienie ławek obecnie znajdujących się na rynku i zainstalowanie ich wzdłuż ulicy Marii Konopnickiej, Marii Dąbrowskiej oraz w pobliżu parkingu naprzeciwko koncernu energetycznego Energa SA. na ulicy Bolesława Prusa.

Ulica Marii Konopnickiej jest strategiczną drogą prowadzącą nad jezioro, co czyni ją jednym z kluczowych szlaków rekreacyjnych w naszym mieście. Przeniesienie ławek na tę ulicę umożliwi mieszkańcom odpoczynek podczas spacerów nad jezioro.

Zgodnie z planem modernizacji, obecne ławki nie będą dalej wykorzystywane na rynku. W związku z tym, przeniesienie ich w inne miejsca może przyczynić się do efektywniejszego ich wykorzystania oraz przynieść korzyści mieszkańcom w nowych lokalizacjach. Proszę o zorganizowanie przeniesienia ławek w momencie rozpoczęcia prac modernizacyjnych.

Mam nadzieję, że moja propozycja zostanie rozważona i uwzględniona w planach modernizacji – czytamy w złożonej interpelacji.

2 odpowiedzi

  1. Na ulicę Gajową niech trafią. Tam dużo ludzi spaceruje. Przy kaplicy cmentarnej też potrzeba więcej ławek.

  2. Niech przy okazji remontu rynku postój dorożek zrobią. Będą robić za ten transport publiczny na terenie miasta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *