Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Gdzie zagra WOŚP?

Już w niedzielę 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztaby WOŚP zarejestrowano niemal we wszystkich gminach powiatu słupeckiego.

Organizatorem słupeckiego finału jest Miejski Dom Kultury, jednak impreza odbywać się będzie w hali MOSiR. Jej głównym punktem będzie turniej siatkówki, który rozpocznie się o 12:00. W przerwach pomiędzy meczami zaplanowano różnego rodzaju pokazy i licytacje. Wszystko zakończy światełko do nieba o 20:00.

W Strzałkowie Orkiestra zacznie grać już w sobotę. W godzinach 9:00 – 13:00 w Gminnym Ośrodku Kultury odbędzie się zbiórka krwi organizowana przez miejscowych strażaków. W niedzielę GOK zaprasza od 16:00. Będą występy dzieci i młodzieży, licytacje i na zakończenie światełko do nieba.

Jeszcze wcześniej, bo już w piątek  akcja rozpoczęła się w Orchowie. O 18:00 w klubie Holiday odbyła się zabawa taneczna połączona z licznymi atrakcjami. Sobota z kolei przebiegać będzie pod znakiem rywalizacji sportowej. Na jeziorze odbędą się zawody wędkarskie, a w hali ZSP Orchowo turnieje w piłkę nożną i ręczną oraz tenisa stołowego. W niedzielę od rana w Domu Kultury zorganizowana zostanie zbiórka krwi, a popołudniu koncerty, pokazy i wiele innych atrakcji. Program jest bardzo bogaty.

W Lądku finał WOŚP rozpocznie się o 14:00. W sali OSP posłuchać będzie można występów dzieci i młodzieży z okolicznych szkół i przedszkoli oraz orkiestry dętej. Oczywiście nie zabraknie również licytacji gadżetów.

Jak przystało na Powidz, wielki finał WOŚP rozpocznie się w wodzie. O 14:00 na plaży Łazienki odbędzie się morsowanie i pokazy OSP. O 16:00 w Domu Kultury koncert orkiestry dętej, a później ZUMBA dla wszystkich.

Dokładne harmonogramy poszczególnych imprez znajdziecie na plakatach poniżej. Zapraszamy!

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz