Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Głosowanie na finiszu!

Jeszcze tylko dzisiaj i jutro można głosować na najpopularniejszego strażaka ochotnika Wielkopolski. Marek Walczak, jedyny reprezentant powiatu słupeckiego w tym plebiscycie, zajmuje obecnie szóste miejsce.

Wielkopolski Strażak Roku to plebiscyt organizowany przez redakcję Głosu Wielkopolskiego. W ubiegłym roku w głosowaniu na najpopularniejszego strażaka ochotnika zwyciężył Jerzy Orchowski, komendant gminny OSP Lądek. Tym razem w jego ślady chce pójść inny strażak z naszego powiatu, Marek Walczak. Obecnie zajmuje on szóste miejsce w rankingu i w dalszym ciągu potrzebuje waszych głosów. Te oddawać można jednak tylko do 6 września do godz. 23:59:59.

Marek Walczak pełni funkcję prezesa OSP Piotrowice od 1991 roku. Jest osobą wyróżniającą się w działaniach ratowniczych, jak i w życiu społecznym środowiska lokalnego. Dzięki zaangażowaniu swojego prezesa jednostka OSP Piotrowice w znaczny sposób się rozwinęła, pozyskano wiele nowego sprzętu do ratownictwa technicznego i drogowego. Jego zaangażowanie sprawiło, że strażacy otrzymali też nową remizę ze środków unijnych. To właśnie jego podopieczni zgłosili go do udziału w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego.

Marek Walczak, prezes OSP Piotrowice

 

 

Aby zagłosować na Marka Walczaka należy wysłać SMS o treści: NASZ.73 pod numer 72355. Co ważne, z jednego numeru telefonu wysłać można nieograniczoną liczbę wiadomości. Pomóżmy Markowi Walczakowi oraz jednostce w Piotrowicach i oddajmy na niego swój głos. O wynikach plebiscytu poinformujemy wkrótce.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz