Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Głosuj na Misia w konkursie ekologicznym

Słupczanie, Przedszkole nr 2 Miś potrzebuje waszego wsparcia. Jeśli chcecie pomóc zagłosujcie na projekt „Ekodinuś pożeracz śmieci”, który bierze udział w Wielkim Konkursie Ekologicznym.

Wielki Konkurs Ekologiczny przeznaczony jest dla przedszkoli, punktów i oddziałów przedszkolnych oraz zerówek z całej Polski. Hasło tegorocznej edycji brzmi „Zwierzakolubni”. Prace, które biorą w nim udział mają nawiązywać do tej nazwy i być wykonane w całości lub w przeważającej części z odpadów gromadzonych w przedszkolu, bądź w domach dzieci uczęszczających do placówki. Tak też jest z „Ekodinusiem pożeraczem odpadów”, który wykonany został w przedszkolu Miś.

Urszula Michlicka, dyrektor przedszkola

 

 

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w dwóch osobnych kategoriach: przez jury złożone z przedstawicieli organizatora konkursu oraz przez internautów głosujących na prace w serwisie Buliba.pl. Do wygrania ponad 160 nagród dla przedszkoli i ponad 100 nagród dla głosujących!    Każdy kto chciałby pomóc przedszkolu Miś może zagłosować na projekt „Ekodinuś pożeracz śmieci” wchodząc bezpośrednio na stronę www.buliba.pl lub poprzez stronę internetową przedszkola, gdzie znajduje się link do głosowania. Zapraszamy do udziału. Głosować można do poniedziałku do 23:00.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz