Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Głosuj na Super Glinę!

Policjant ze KPP w Słupcy startuje w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego. Dariusz Nowicki z Komendy Powiatowej Policji może zostać Super Gliną 2015 roku.

Plebiscyt ma pokazać, że służbę w policji pełnią ludzie nietuzinkowi. Mieszkańcy Wielkopolski mogą głosować na swoich faworytów przez cały kwiecień. W tym roku w plebiscycie bierze udział także st. asp. Dariusz Nowicki z KPP Słupca. – W służbie jest od 2003 roku, obecnie jako Asystent Jednoosobowego Stanowiska ds. Prewencji Kryminalnej Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Słupcy. Zajmuje się m. in. szeroko rozumianą profilaktyką, koordynuje z ramienia komendy procedurę Niebieskiej Karty, ochronę zabytków, jest odpowiedzialny za organizację policyjnych uroczystości. Z wykształcenia pedagog, z zamiłowania historyk i pasjonat wschodnich sztuk walki. W wolnych chwilach czyta książki – czytamy na stronie internetowej Głosu Wielkopolskiego. Przypomnijmy, policjant z KPP Słupca ma także na swoim koncie m. in. książkę o słupeckich policjantach pt. „Zawsze wierni – Dzieje Policji Państwowej na ziemi słupeckiej w latach 1919 – 1939”, którą napisał wspólnie z dwoma kolegami. Zbiera też materiały dotyczące Stronnictwa Narodowego w 20. leciu międzywojennym na terenie gminy i miasta Zagórów. Oprócz służby w policji, jest też instruktorem samoobrony, a od dwóch lat jest także organizatorem Zagórowskich Pikników Historycznych.

Na policjanta ze Słupcy można głosować wysyłając sms o treści: POL.16 pod numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT). Czas na to mamy do końca kwietnia.


Najnowszy komentarz
  • Pozdro dla Pana Darka!!

Dodaj komentarz