Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Glosujemy na Klaudię!

Klaudia Sieczkarek bierze udział w konkursie, w którym może wygrać profesjonalną sesję zdjęciową. Razem możemy pomóc jej w zwycięstwie. Głosowanie trwa do 23 grudnia.

Wspomniany konkurs ma na celu wyłonić nową twarz Energy Girl. Główną nagrodą w całej zabawie jest profesjonalna sesja zdjęciowa do kalendarza na 2015 rok. Portal EnergyGirls.tv ma również za zadanie wybranie modelek, które podpiszą kontrakty na regularne kampanie marketingowe dla marek z różnych branż. Bierze w nim udział także pochodząca z Kotunii Klaudia Sieczkarek. –Generalnie przeglądając kiedyś fejsbuka natknęłam się na tą stronę i stwierdziłam, że mogę spróbować, bo przecież tak naprawdę nic na tym nie stracę. Wysłałam zgłoszenie, otrzymałam gadżet w postaci czapki, z którym musiałam sobie zrobić zdjęcie i wysłać aby głosowanie na mnie się rozpoczęło. Mam dużo do nadrobienia, bo dosyć późno dołączyłam do konkursu, a konkurencja jest spora-mówi Klaudia.

Wyboru dokonać można do 23 grudnia. Wygra dziewczyna z największą ilością głosów. Na Klaudię Sieczkarek możecie głosować pod tym linkiem.

GŁOSUJEMY NA KLAUDIĘ SIECZKAREK

Warunkiem jest także podanie swojego maila oraz wejście na pocztę i potwierdzenie linku, który otrzyma się w wiadomości. Zachęcamy do głosowania!

FOTO: Ziebart.pl


Brak komentarzy

Dodaj komentarz