Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

„Gmina Słupca to My”! Kukulski zaprezentował swoich kandydatów na radnych.

O poparcie mieszkańców w nadchodzących Wyborach Samorządowych zabiega Bogdan Kukulski, który powalczy o stanowisko wójta Gminy Słupca.

Aktualny zastępca wójta urodził się w Młodojewie, a od 1992 roku mieszka w Rozalinie. Tam przez wiele lat pełnił funkcję prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej.

Z kolei od 2002 roku sprawował mandat radnego Gmin, a w latach 2018 – 2023 radnego Rady Powiatu Słupeckiego.

Z jego komitetu o mandaty radnych Gminy powalczy 13 osób.

 

 

Kandydaci na radnych Gminy Słupca KWW Bogdana Kukulskiego

Okręg wyborczy nr 1 – Adam Kubicki
Okręg wyborczy nr 3 – Józef Włodarczyk
Okręg wyborczy nr 4 – Agata Brzezińska
Okręg wyborczy nr 6 – Iwona Bukowiecka
Okręg wyborczy nr 7 – Ewa Domińska
Okręg wyborczy nr 8 – Agnieszka Grzesiak
Okręg wyborczy nr 10 – Joanna Wróblewska
Okręg wyborczy nr 11 – Joanna Pospiech
Okręg wyborczy nr 12 – Mateusz Jóźwiak
Okręg wyborczy nr 13 – Damian Piasecki
Okręg wyborczy nr 14 – Leszek Michałowicz
Okręg wyborczy nr 15 – Monika Kołacka

 

 

*Materiał finansowany przez Komitet Wyborczy Wyborców Bogdana Kukulskiego

13 odpowiedzi

  1. Dobra decyzja. Pan Kukulski jest konkretny i nie obiecuje gruszek na wierzbie. W końcu jest powód żeby pójść do wyborów.

  2. Proszę Pana nie czuję się zdominowany przez Panią Kazuś. Ale szanuję swoją obecną szefową. Mogę zapewnić że nie będę miał Zastępcy a środki przeznaczę na wzmocnienie komórki pozyskującej zewnętrzne środki na inwestycje .A Panu życzę odwagi cywilnej i nie chowania się w komentarzach pod pseudonimem

  3. Nie jestem za łączniem Gminy Wiejskiej z Miejską. Nie widzę żadnej korzyści z tego połączenia dla mieszkańców gmin, ale pytanie trafne.

  4. Mam jeszcze jedno pytanie do Pana Kukulskiego, w temacie połączenia miasta i gminy, osobiście uważam, że na dzień dzisiejszy jest to temat, dla niektórych kandydatów na burmistrza Słupcy, JA sam wiele razy się wypowiadałem, że miasto i gmina powinny ze sobą blisko WSPÓŁPRACOWAĆ, zwłaszcza w pozyskiwaniu inwestorów, przecież logiczne jest, że jak powstaną zakłady na terenie gminy to przecież tam będą ludzie z gminy i miasta, CO PAN O TYM SĄDZI?

  5. Jako mieszkaniec Słupcy, chciałbym poznać opinię pozostałych kandydatów, którzy ubiegają się stanowisko wójta gminy slupca .

  6. Widać, że idą wybory bo pierwszy raz od 3 lat – gminna „równiara” wyglancowała drogę aż miło – szkoda, że o asfalcie możemy zapomnieć, tak samo jak Pan o naszych głosach

  7. Potwierdzam….. Przespacerował się Pan po Cieninie z ulotkami. Szkoda że tak późno dostrzegacie (przed wyborami) dziury w drogach. Urwać coś w zawieszeniu auta nie problem. Następnego dnia po Pana spacerze wjechała gminna równiarka z łopatami w dłoni…. Wszystko pod wybory👍

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *